Лудогорец с реми срещу Динамо Москва

Публикувано в: Избрано, Лудогорец, Футбол България
20:54, 29 юни 2016, Автор: , Преглеждания:62

Лудогорец

Отборът на Лудогорец завърши наравно 1-1 срещу Динамо Москва в третата си контрола на австрийска земя.

Руснаците откриха резултат в 28-ата минута, след като Бечирай получи пас от Терехов, след което подаде към малкия пеналта, откъдето Злотов вкара за 1-0. В 35-ата българите направиха отлична атака и Джоди Лукоки бе изведен вляво, но от малък ъгъл стреля в тялото  на вратаря. Четири минути преди почивката Лудогорец изравни след хубав изстрел от фаул на Марселиньо.

Малко след началото на второто полувреме Панченко можеше да върне аванса на Динамо, но шутът му от фаул нацели напречната греда. В 62-ата минута Марселиньо отново пробва късмета си от фаул, но Шунин този път спаси. Малко след това Сисиньо стреля добре, но Шунин отново се намеси решително.