Левски би Черно море в последната си контрола

Публикувано в: Избрано, Левски, Футбол България, Черно море
22:02, 7 юли 2016, Автор: , Преглеждания:42

Аниете

С гол на Антонио Аниете в 92-ата минута от свободен удар Левски победи с 1:0 Черно море в контрола, която се проведе в Правец.

Най-доброто положение дойде в 56-ата минута, когато Франсис Нар намери Антонио Аниете на границата на пеналтерията, испанецът се обърна и потърси близкия ъгъл, но Чанович се справи, избивайки в корнер.

Десетина минути по-късно отново Аниете изпробва рефлекса на Чанович, като шутира фалцово отляво на наказателното поле. Но отново вратарят на „моряците” изби.

В 79-ата минута Венцислав Христов засече центриране от корнер на задната греда и от непосредствена близост не улучи.

В последната минута Левски получи удобна възможност да стигне до победата и се възползва. Антонио Аниете завъртя от свободен удар и препарира Чанович за крайното 1:0.