Арсенал отново срещу Байерн в ШЛ

Публикувано в: Избрано, Футбол Свят, Шампионска Лига
14:47, 12 дек 2016, Автор: , Преглеждания:34

768x432Станаха ясни двойките в 1/8 финалната фаза на най-престижния клубен турнир Шампионска лига. Първите двубои ще се играят на 14/15 февруари, а реваншите на 21/22 февруари. Жребият за 1/4 финалите пък ще бъде изтеглен на 17 март.

Сред най-интересните двойки се паднаха Пари Сен Жермен и Барселона, а Арсенал за пореден път ще се изправи срещу Байерн Мюнхен, въпреки че спечели групата си. Трикратният победител в Лига Европа Севиля пък ще мери сили с новака в турнира Лестър.