Лудогорец смаза Верея с четири гола след почивката

Публикувано в: Избрано, Лудогорец, Футбол България
20:32, 26 фев 2017, Автор: , Преглеждания:113

Лудогорец

Отборът на Лудогорец надигра с 4-0 тима на Верея на „Лудогорец Арена“ в последната среща от 21-ия кръг на Първа лига.

Първият шанс за домакините се откри в 28-ата минута. Кампаняро проби отдясно, комбинира с Жуниор Кишада. Последният стреля, но Караджов спаси.

В 41-ата минута Салим Керкар получи отляво топката и вкара в мрежата на домакините. Попадението обаче не бе зачетено. Страничният рефер маркира засада. Отсъждането обаче бе изключително спорно! В положение на засада бяха Георги Андонов и Педро Еуженио, които в конкретната ситуация не влияеха на играта.

Второто полувреме стартира с гол във вратата на Караджов. Кампаняро изстреля силен удар по земя, като преди да влезе в мрежата топката срещна десния стълб.

След малко повече от час игра Вандерсон сложи точка на спора. Крилото засече пас на Вирджил Мисиджан и отбеляза отблизо за 2:0 след рикошет в крака на Илиев.

В 80-ата минута току-що влезлият на терена Жоао Пауло направи резултата класически след мощен шут от границата на пеналта.

В 87-ата Натанаел се отличи с прекрасна асистенция, след като подаде отлично към Марселиньо, който от десетина метра преодоля Караджов след диагонален изстрел.

След тази победа Лудогорец има 56 точки и вече е на цели 12 пред втория Левски. Верея е 11-и с 23.