Дунав открадна точка от Лудогорец

Публикувано в: Дунав, Избрано, Лудогорец, Футбол България
20:41, 18 мар 2017, Автор: , Преглеждания:61

Лудогорец

Отборът на Лудогорец допусна изненадващо равенство 2-2 срещу Дунав в среща от 25-ия кръг на Първа лига.

Домакините поведоха още в 14-ата минута след гол на Хосе Луис Паломино. Анисе центрира от ъглов удар, Клаудиу Кешеру отклони с глава към Паломино, който не сгреши и даде преднина на „орлите“.

В последните секунди на първото полувреме Дунав изравни. Христофор Хубчев центрира в наказателното поле, а Пластун за малко да си отбележи автогол. Владимир Стояновизби топката, но при последвалия изстрел Костадинов бе точен за 1-1.

В 66-ата минута Бирсент Карагарен реализира втори гол във врата на Лудогорец. Христофор Хубчев центрира в наказателното поле, а Карагарен засече с глава за 2:1, забравен от защитата на шампионите.

Четири по-късно Кешеру донесе равенството на „орлите“, след като комбинира чудесно с Вандерсон и стреля силно от малък ъгъл. Вратарят Антонов не се намеси добре и позволи топката да влети в мрежата му.

След това реми Лудогорец има 64 точки и остава лидер, а Дунав вече е пети с 37.