Хофе нанесе втора загуба на Байерн в Германия

Публикувано в: Германия, Избрано, Футбол Свят
22:53, 4 апр 2017, Автор: , Преглеждания:26

Крамарич

Отборът на Хофенхайм нанесе втора загуба на Байерн Мюнхен в Бундеслигата, след като надделя с 1-0 на своя „Рейн-Некар Арена“ в дербито на 27-ия кръг.

Домакините поведоха в средата на първото полувреме след гол на Андрей Крамарич.Хърватинът се разписа с мощен удар от дъгата на пеналта и неумела намеса на Свен Улрайх.

В края на първата част Кингсли Коман направи чудесен рейд по левия фланг, стигна до аутлинията и подаде към Роберт Левандовски, който нацели гредата от няколко метра.

В 55-ата минута Левандовски отново пробва своя шанс след изстрел от границата на наказателното поле, нно Бауман показа рефлекс и изби в ъглов удар.

В първата минута на добавеното време Матс Хумелс също се опита да отбележи, но от осем метра намери тялото на вратаря Бауман.

След тази загуба Байерн си остава убедителен лидер с 65 точки, докато Хофе е трети с 51.

Борусия Д – Хамбургер 3-0

Вердер – Шалке 3-0

Кьолн – Айнтрахт 1-0