Черно море се измъчи с „бистришките тигри“

Публикувано в: Избрано, Футбол България, Черно море
20:36, 15 юли 2017, Автор: , Преглеждания:38

Черно море

Отборът на Черно море стартира с победа новия сезон в Първа лига, след като се наложи с 1-0 над дебютанта Витоша Бистрица на стадион „Калиакра“ в Каварна.

Първият половин час на двубоя бе доста скучен и головите положения липсваха. Едва в 33-ата минута Божилов сложи топката на главата на Чунчуков, но ударът на нападателят бе спасен от Иванов.

Пет минути след това Коконов се озова в чиста позиция, но той също не успя да преодолее Иванов. В края на първата част Садула можеше да отбележи за гостите, но Михайлов изби в корнер.

В 64-ата минута „моряците“ стигнаха до попадение след грешка на вратаря Михаил Иванов. Стражът на „тигрите“ не успя да изрита една топка и Божилов се възползва от гафа му, за да реализира за 1-0.

В 70-ата минута Атанас Зехиров бе близо до втори гол в актива на Черно море, но мощният му шут от 12 метра нацели напречната греда.