Милан разкова Байерн, младок блесна с два гола

Публикувано в: Германия, Избрано, Италия, Футбол Свят
14:35, 22 юли 2017, Автор: , Преглеждания:34

Кутроне

Отборът на Милан прегази Байерн Мюнхен с 4-0 в Шънджън в мач от International Champions Cup.

Срещата започна отлично за „росонерите“, които откриха резултата в 14-ата минута. Родригес направи чудесно двойно с Нианг и стигна до аутлинията вляво, след което центрира ниско. Защитник на баварците изби, но топката попадна в Кеси, който с изстрел от точката на дузпата опъна мрежата зад 17-годишния Фрюхтъл.

В 25-ата минута Милан удвои аванса си. Родригес центрира прекрасно от левия фланг, а младият Кутроне бе точен след удар с глава – 2-0. Малко преди почивката Кутроне се разписа за втори път, засичайки чудесно подаване на Бонавентура.

След почивката Байерн стана много по-активен. В 58-ата минута Мюлер шутира опасно от дистанция, но Джиджи Донарума изби в корнер.

В 62-ата минута дебют за Милан направи един от най-добрите защитници в света Леонардо Бонучи.

В 72-ата Левандовски даде прекрасно подаване вдясно към непокрития Толисо, но френският халф не улучи вратата от чиста позиция.

В 84-ата минута Хакан Чалханоглу направи самостоятелен пробив и с изстрел близо до дъгата на пеналта прати кълбото в долния десен ъгъл на Фрюхтъл – 4-0.