Берое не успя да бие и Пирин

Публикувано в: Берое, Избрано, Футбол България
20:42, 29 юли 2017, Автор: , Преглеждания:44

Мартин Райнов

Отборът на Берое продължава да няма победа в Първа лига, след като записа ново равенство. Играчите на Александър Томаш приключиха при 1-1 като домакини на Пирин в двубой от третия кръг.

Гостите успяха да открият резултата в 18-ата минута след заучена комбинация от фаул. Юлиан Попев подаде по земя на Даниел Младенов отдясно. Младенов напредна и насочи топката успоредно на вратата към Димитър Благов, който се разписа от 6-7 метра – 1-0.

В 25-ата минута Борислав Цонев центрира отляво от фаул и Мартин Райнов с глава разстреля Благой Макенджиев – 1-1.

Пет минути преди почивката Педро Еуженио се откъсна сам, но ударът му бе спасен с крак от Макенджиев.

През второто полувреме двубоят много се накъса и нарушенията преобладаваха. В 79-ата минута Пирин остана с човек по-малко след втори жълт картон на Костадинов, показан за задържане срещу Карачанаков.

След това реми Пирин има четири точки, а Берое е с три.