Локо Пловдив открадна точка от Лудогорец в Разград

Публикувано в: Избрано, Локомотив Пловдив, Лудогорец, Футбол България
22:55, 29 юли 2017, Автор: , Преглеждания:82

Лудогорец

Резервите на Лудогорец допуснаха първа издънка в Първа лига, след като завършиха наравно 0-0 при домакинството си на Локомотив Пловдив в мач от третия кръг.

Още в деветата минута домакините получиха дузпа след нарушение на Пламен Крумов срещу Жоао Пауло. Зад топката застана именно бразилецът, но ударът му бе спасен от Илко Пиргов.

След този пропуск играчите на Локомотив стабилизираха представянето си и до почивката на Пиргов не му се наложи да се намесва решително.

Осем минути след старта на второто полувреме Крумов подари топката на Мисиджан, който шутира от десетина метра, но в тялото на грешника Крумов.

Малко след това Умарбаев изведе прекрасно вляво Бакалов, който се озова в чиста позиция, но стреля неточно.

В 65-ата минута Кишада проби на аутлинията вдясно, центрира отлично към Мисиджан, който засече от пет метра, но в ръцете на Пиргов.

Десет по-късно Кампаняро направи добър рейд ядясно, след което върна назад към Кишада, но той шутира нескопосано.