Славия и ЦСКА се класираха за плейофите на Шампионската лига

Публикувано в: Русия, Футбол Свят, Шампионска Лига
21:56, 2 авг 2017, Автор: , Преглеждания:33

Славия Прага

Славия Прага стигна до плейофите на Шампионската лига, въпреки че записа поражение с 1-2 като гост на БАТЕ Борисов. В първия двубой чехите бяха спечелили с 1-0 и това се оказа достатъчно, за да продължат към следващата фаза.

Срещата започна мечтано за домакините, след като Сигневич откри резултата още в шестата минута. Шкода разочарова феновете на „Борисов Арена“ с гол в самия край на първото полувреме. В първите секунди на втората част защитникът Стасевич върна надеждите на белоруския шампион, вкарвайки за 2-1.

За плейофите се класира и ЦСКА Москва, който надви АЕК Атина за втори път, този път с 1-0. В първия мач руснаците спечелиха с 2-0 като гости. Единственото попадение в двубоя реализира Бибрас Натхо в 74-ата минута.

Българският национал Георги Миланов остана на пейката за „армейците“, но влезе в игра в 81-ата минута.