Реал напляска Барса на „Камп Ноу“, Роналдо с гол и червен картон

Публикувано в: Избрано, Испания, Футбол Свят
01:04, 14 авг 2017, Автор: , Преглеждания:212

Роналдо

Реал Мадрид направи сериозна крачка към Суперкупата на Испания, след като надигра с 3-1 като гост Барселона в първия сблъсък между двата тима.

„Кралският“ клуб откри резултата пет минути след почивката, след като Жерард Пике засече топката в собствената си врата след центриране от левия фланг на Марсело.

В 77-ата минута домакините възстановиха равенството от дузпа, реализирана от Лионел Меси.

Само три минути по-късно обаче Кристиано Роналдо отново изведе гостите напред след чудесен изстрел.

В 82-ата минута португалецът получи втори жълт картон заради симулация и бе изгонен, оставяйки Реал с човек по-малко.

Младият талант Марко Асенсио бе автор на третия гол за „лос меренгес“ в 90-ата минута след бомбен шут.

Реваншът е в сряда на „Сантяго Бернабеу“.