Юнайтед с нов разгром във Висшата лига

16:58, 19 авг 2017, Автор: , Преглеждания:30

Манчестър Юнайтед

Манчестър Юнайтед постигна втора поредна победа с 4-0 във Висшата лига, този път като гост на Суонси в мач от втория кръг.

Резултатът бе открит в края на първото полувреме. След центриране от корнер, Пол Погба стреля с глава, но Фабиански изби топката в горната греда. След това тя тупна на голлинията, а връхлитащият Ерик Баи я вкара в мрежата от половин метър.

В последните 10 минути на срещата „червените дяволи“ вкараха още три гола. Първо Ромелу Лукаку покачи на 2-0 след чудесна асистенция на Хенрих Мхитарян.

В 82-ата арменецът се отчете с ново прекрасно подаване, този път към Погба, а французинът разстреля Фабиански за класическото 3-0.

120 секунди по-късно Антони Марсиал получи кълбото от Погба, напредна сам леко вляво, след което със страхотен шут доведе нещата до 4-0.

След успеха Юнайтед е убедителен лидер в класирането с шест точки.