Берое също без прошка срещу Септември

Публикувано в: Берое, Избрано, Септември, Футбол България
22:28, 21 авг 2017, Автор: , Преглеждания:21

Матеус Леони

Отборът на Берое се наложи с 1-0 при визитата си на Септември в последната среща от шестия кръг на Първа лига.

Гостите откриха резултата в самия край на първото полувреме. Мартин Камбуров получи топката вдясно и от аутлинията върна назад към Педро Еуженио, който шутира добре, но Елтон изби кълбото. То се озова в Матеус Леони, който от близка дистанция вкара за 1-0.

Десетина минути след почивката Влади Романов можеше да изравни, след като бе изведен вляво, напредна сам, но диагоналният му шут мина покрай гредата.

В 77-ата минута Камбуров бе съборен в наказателното поле и Станислав Тодоров посочи бялата точка. Именно Камбуров застана зад топката, но шутът мъ бе отразен от Янко Георгиев.

След този успех Берое е пети с 10 точки, а Септември се намира на 13-а позиция с три пункта след трета поредна домакинска загуба.