Неймар и ПСЖ със 6-звездно шоу срещу Тулуза

Публикувано в: Франция, Футбол Свят
00:11, 21 авг 2017, Автор: , Преглеждания:80

Неймар

Отборът на Пари Сен Жермен прегази с 6-2 Тулуза в последния мач от третия кръг на Лига 1, игран на „Парк де Пренс“.

Гостите изненадващо поведоха в 18-ата минута след страхотно воле на Градел, който се възползва от центриране от десния фланг.

В 31-ата Неймар пусна чудесен пас към Рабио, чийто шут бе отразен от вратаря на Тулуза, но Неймар бе на точното място и направи добавка за 1-1.

Четири минути по-късно Рабио направи обрата за парижани пълен с хубав гол, дошъл след изстрел по земя от 23 метра.

В средата на второто полувреме ПСЖ остана с човек по-малко след втори жълт картон на Верати. Въпреки това Кавани бе точен от дузпа за 3-1 в 74-ата минута.

Четири след това Жан изпълни корнер от десния фланг и сложи топката на главата на Жюлиен, който намали пасива на гостите.

В 82-ата Пасторе с феноменален удар от 28 метра намери горния ляв ъгъл на Лафон за 4-2.

120 секунди по-късно Неймар центрира от ъглов удар към Курзава, който с красиво изпълнение с глава доведе нещата до 5-2.

В добавеното време Неймар се пребори с петима защитници на Тулуза, за да вкара втория си гол в мача за крайното 6-2.