Реал спечели с лекота на „Риасор“

Публикувано в: Избрано, Испания, Футбол Свят
01:16, 21 авг 2017, Автор: , Преглеждания:30

РРеал Мадрид

еал Мадрид стартира по най-добрия начин защитата на титлата си в Ла Лига, след като надигра Депортиво с 3-0 като гост в двубой от първи кръг.

„Белият балет“ поведе в 20-ата минута след гол на Гарет Бейл. Лука Модрич стреля от дъгата на наакзателното поле, стражът на гостите изби лошо, след което Карим Бензема отклони за Бейл, който отбеляза на празна врата – 1-0.

В 27-ата Марсело проби от ляво на пеналта и центрира успоредно, а Каземиро реализира без проблеми от три-четири метра – 2-0.

В 62-ата минута Бейл бе изведен от Иско вляво, върна назад към границата на наказателното поле, откъдето Тони Кроос се разписа за 3-0.

Минутка преди края Андоне пропусна дузпа за домакините, след като стреля покрай гредата.