Ливърпул влезе в групите след нов успех над Хофе

Публикувано в: Англия, Германия, Избрано, Футбол Свят, Шампионска Лига
23:40, 23 авг 2017, Автор: , Преглеждания:29

Ливърпул

Отборът на Ливърпул се класира за групите на Шампионската лига, след като записа втора победа над Хофенхайм, този път с 4-2 на „Анфийлд“. В първия мач мърсисайдци спечелиха с 2-1.

Още в четвъртата минута Мане се откъсна сам срещу Бауман, но не успя да преодолее вратаря на немците. В десетата Мане пусна пас с петичка към Джан, който вкара след рикошет в защитник на Хофе – 1-0.

В 19-ата минута Вайндалдуум шутира силно от 14 метра, но нацели страничния стълб, след което Сала с лекота отбеляза за 2-0. Секунди по-късно Мане отново се отличи с петичка, този път към Фирмино, който центрира за Джан и последният се разписа за втори път – 3-0.

В 28-ата минута Марсел Ут получи отлично подаване от Сандро Вагнер и разстреля Симон Миньоле за 1-3.

След почивката двата тима си размениха по още един гол. Фирмино направи 4-1, а Вагнер отбеляза второто попадение за Хофе.

ЦСКА Москва – Йънг Бойс 2-0 (1-0 в първия мач)
Славия – АПОЕЛ Никозия 0-0 (0-2 в първия мач)
Копенхаген – Карабах 2-1 (0-1 в първия мач)
ФКСБ – Спортинг 1-5 (0-0 в първия мач)