ЦСКА с шеста поредна победа!

Публикувано в: Верея, Избрано, Футбол България, ЦСКА
21:52, 8 сеп 2017, Автор: , Преглеждания:24

ЦСКА

Отборът на ЦСКА постигна шеста поредна победа в Първа лига, след като прегази Верея с 3-0 на стадион „Българска армия“ в двубой от осмия кръг.

Домакините откриха резултата още в седмата минута. Кирил Десподов получи вдясно и подаде към Тиаго, който не успя да нанесе хубав изстрел. Кълбото стигна до Густаво Кулма, който шутира от десетина метра и след рикошет в Осман Балд топката влетя в мрежата на Аргилашки – 1-0.

В 37-ата минута „червените“ организираха контраатака, при която топката достигна до Густаво Кулма. Той опита да изведе Фернандо Каранга сам срещу вратаря. Пасът му бе избит с шпагат от бранител в синьо, топката се върна в Кулма, който с шут в горния десен ъгъл не остави шанс на Аргилашки.

Пет минути след почивката Александър Дюлгеров бе близо до виртуозно попадение със задна ножица, но след изстрела му кълбото попадна в напречната греда.

В 64-ата минута току-що появилият се на терена Рафаел Енрике стреля от отлична позиция, но Аргилашки изби. Секунди по-късно Каранга засече с коляно центриране на Тиаго, но топката попадна в напречната греда.

В 67-ата минута Каранга вкара осмия си гол за сезона, след като реализира с глава след подаване на Тиаго.

ЦСКА остава лидер в класирането с 19 точки, Верея е шести с 13.