Сосиедад продължава да бие след голово шоу на „Риасор“

Публикувано в: Испания, Футбол Свят
15:03, 10 сеп 2017, Автор: , Преглеждания:21

Асиер Яраменди

Отборът на Реал Сосиедад постигна трета поредна победа в Примера дивисион, след като надделя с 4-2 при визитата си на Депортиво Ла Коруня на „Риасор“ в двубой от третия кръг.

Гостите започнаха отлично мача, вкарвайки два гола до петата минута. Първо в третата Хуанми засече от въздуха центриране на Чаби Прието, а секунди след това Асиер Яраменди се разписа с мощен удар от далечна дистанция.

В 27-ата минута домакините намалиха пасива след феноменален диагонален удар от въздуха на Адриан. Пет след почивката Адриан свали топката с глава за Андоне, който реализира със силен изстрел от 8 метра.

В 83-ата минута Диего Йоренте върна аванса на баските, а три по-късно Яраменди отбеляза за втори път с шут извън пеналта, за да оформи крайното 4-2.

Сосиедад вече имат девет точки, докато Депортиво са с един пункт.