Челси сложи „шестица“ на Карабах

Публикувано в: Англия, Избрано, Футбол Свят, Шампионска Лига
23:43, 12 сеп 2017, Автор: , Преглеждания:17

Челси

Отборът на Челси започна с очаквана победа в група C на Шампионската лига, след като разби с 6-0 дебютанта Карабах на „Стамфорд Бридж“.

Домакините поведоха още в петата минута след гол на Педро, който се разписа с изстрел от дъгата на пеналта.

В 30-ата Давиде Дзапакоста проби сам по десния фланг, след което изненада стража на гостите с чудесен шут – 2-0.

В 55-ата минута Фабрегас сложи топката на главата на сънародника си Сесар Аспиликуета, който отбеляза с глава за 3-0.

В 71-ата Тимуе Бакайоко наказа грешка в защитата на Карабах и реализира за 4-0.

Пет минути след това гостите отново сбъркаха и Бакайоко подаде към Бачуай, който не пропусна от дъгата на пеналта – 5-0.

В 82-ата Дзапакоста отне топката на десния фланг, близо до аутлинията, след което центрира към Бачуай, който вкара за крайното 6-0.

На 27 септември Челси ще е гост на Атлетико Мадрид, а азерите приемат Рома.