Реал с лесна победа, Рамос вкара със задна ножица

Публикувано в: Избрано, Испания, Футбол Свят, Шампионска Лига
23:42, 13 сеп 2017, Автор: , Преглеждания:82

Роналдо

Носителят на трофея в Шампионската лига Реал Мадрид започна по най-добрия начин защитата на титлата си след 3-0 над Апоел Никозия на „Сантяго Бернабеу“ в мач от група H.

Домакините вкараха гол още в 12-ата минута чрез Кристиано Роналдо. Иско даде начало на перфектна контра, напредна сам, подаде на ляво към Гарет Бейл, а уелсецът намери CR7 на далечната греда. За португалеца остана само да прати кълбото в мрежата – 1-0.

Малко след началото на второто полувреме Роналдо направи фрапантен пропуск, след като от три метра нацели напречната греда. В 51-ата минута Кристиано все пак се разписа за втори път след гол от дузпа.

В 61-ата минута Бейл стреля с глава, топката рикошира в съперник, след което Серхио Рамос отбеляза със задна ножица от пет метра за 3-0.

На 26 септември Реал гостува на Борусия, а Апоел приема Тотнъм.