Палас кръгла нула и при Рой Ходжсън

Публикувано в: Англия, Футбол Свят
16:26, 16 сеп 2017, Автор: , Преглеждания:23

Саутхемптън

Рой Ходжсън дебютира по най-лошия начин начело на Кристъл Палас, след като тимът му падна с 0-1 при домакинството си на Саутхемптън в двубой от петия кръг на Висшата лига.

Гостите откриха резултата още в шестата минута, след като Тадич бе изведен вдясно и центрира остро, Хенеси изби топката. Тя попадна в Стивън Дейвис, който със силен удар опъна мрежата – 1-0.

В 16-ата минута домакините можеха да изравнят, но от три метра Кристиан Бентеке стреля в тялото на вратаря.

Палас продължиха да владеят инициативата до края на срещата, но добрата игра в защита на Саутхемптън така и не остави шанс за гол пред играчите на Рой Ходжсън.

Със загубата „орлите“ поставиха нов негативен рекорд във Висшата лига – най-много минути без попадение.

Палас е на дъното в класирането с нула точки, а „светците“ са вече пети с осем.