Юнайтед разгроми „карамелите“ след три късни попадения

20:03, 17 сеп 2017, Автор: , Преглеждания:30

Манчестър

Отборът на Манчестър Юнайтед смаза с 4-0 тима на Евертън в последната среща от петия кръг на Висшата лига, играна на „Олд Трафърд“.

Домакините започнаха блестящо след гол на Антонио Валенсия още в четвъртата минута. Еквадорецът получи подаване от Неманя Матич и с великолепен шут не остави шанс на Пикфорд – 1-0.

В 26-ата минута Ромелу Лукаку направи чудесен пробив в наказателното поле на гостите, освободи си място за стреля, но от десет метра шутира много неточно.

Последваха доста по-скучни минути, в които и головите положения секнаха, за да дойде 82-ата, в която Хенрик Мхитарян получи пас от Лукаку и технично отбеляза за 2-0.

В 89-ата Лукаку вкара отблизо след центриране на Лингард. В добавеното време домакините получиха дузпа и Марсиал оформи крайното 4-0.

След успеха Юнайтед има 13 точки и остава втори, с 13 е и лидерът Манчестър Сити. „Карамелите“ са 18-и с четири пункта.