ЦСКА без проблеми в Несебър, Кубемба с хеттрик

Публикувано в: Избрано, Футбол България, ЦСКА
17:53, 19 сеп 2017, Автор: , Преглеждания:42

Кубемба

Отборът на ЦСКА се класира за осминафиналите на Купата на България, след като надделя с 4-1 при гостуването си на Несебър.

В 15-ата минута Кевин Меркадо за пореден път преодоля без проблем китайския десен защитник Зиксянг и центрира отлично към Кевин Кубемба, който от два метра не остави шанс на Бояджиев – 1:0.

След още четвърт час разликата бе удвоена. Александър Георгиев отне топката от Костов и центрира към Кубемба, за когото не бе проблем да вкара за 2:0.

В началото на второто полувреме Георги Китанов бе близо до нов гаф, след като изпусна топката, Иван Колев стреля, но Малинов изчисти пред голлинията.

В 61-ата минута Кубемба направи чудесно двойно с Меркадо, след което технично преодоля Бояджиев за 3-0.

Минута преди края на мача Кирил Десподов получи топката от Александър Георгиев и с диагонален изстрел доведе резултата до 4-0.

В добавеното време Николай Бодуров си отбеляза автогол, за да донесе малко радост и на домакините.