Верея в топ 3 след успех в Благоевград

Публикувано в: Верея, Пирин Благоевград, Футбол България
19:34, 23 сеп 2017, Автор: , Преглеждания:29

Верея

Отборът на Верея спечели гостуването си на Пирин Благоевград с 2-1 в среща от десетия кръг на Първа лига.

Първото полувреме на стадион „Христо Ботев“ бе доста скучно и всичко интересно се случи след почивката.

Резултатътоткри Георги Андонов в 50-ата минута, след като засече с глава центриране на Венцислав Бенгюзов.

Вторият гол в мрежата на Макенджиев бе дело на Осман Балде. който отбеляза след центриране на Здравко Илиев от десния фланг.

В 56-ата минута Аймен Суда се възползва от груба грешка на Аргилашки и се разписа във вратата на гостите от Стара Загора.

В средата на второто полувреме Верея остана с човек по-малко след червен картон на Бен Джемия. В края на мача Костадинов от домакините също бе изгонен.

След успеха „лъвовете“ имат 19 точки и се изкачиха на трето място, докато Пирин е десети с 10.