Без голове на Берое – Левски

Публикувано в: Берое, Избрано, Левски, Футбол България
21:57, 25 сеп 2017, Автор: , Преглеждания:47

Берое

Отборите на Берое и Левски завършиха наравно 0-0 в последната среща от десетия кръг на Първа лига.

Първото полувреме на двубоя мина под диктовката на сигурността. И двата тима залагаха повече защитната игра и головите положения бяха кът. „Сините“ се отчетоха с два опасни удара, дело на Панайотов (26) и Гомес (38), но Перниш изби.

Малко преди почивката (42) Охене изведе отлично Камбуров, но нападателят би над напречната греда от 6-7 метра.

В средата на второто полувреме резервата Кабрал отправи далечен шут, но Перниш изби. Последва втори удар, този път на Прохазка, но словашкият вратар на Берое отново спаси.

В 72-ата минута Мартин Камбуров шутира по земя от границата на пеналта, но Митрев отрази топката с една ръка. Седем по-късно стражът на гостите изби снаряд на Мартин Райнов.

Шест минути преди края Кабрал отново пробва изстрел от дистанция, Перниш бе внимателен и пак изби.

След това реми Левски е четвърти с 18 точки, а Берое е пети със 17.