Нова с втора загуба, Скримов с 14 точки

21:14, 27 сеп 2017, Автор: , Преглеждания:33

Скримов

Отборът на Нова Новокуйбишевск записа втора поредна загуба в Суперлигата, след като падна с 1-3 (25-17; 24-26; 17-25; 23-25) гейма като домакин на Урал в двубой от четвъртия кръг.

За домакините силен мач изигра българският национал Тодор Скримов, който приключи с 14 точки – 11 в атака при ефективност от 44%, една блокада и два аса. Тошко записа 30% позитивно и 20% перфектно посрещане.

Най-резултатен с 24 точки за тима на Нова бе Романс Шкулявичус. За отбора от Уфа Егор Феокристов заби 19, а Андрей Титич се отчете със 17.

В класирането Нова е на девето място с четири точки след две победи и две загуби.

В следващия кръг тимът на Тодор Скримов гостува на Енисей Красноярск. Срещата е на 30 септември.