Рома спечели в Баку след ранни голове

Публикувано в: Италия, Футбол Свят, Шампионска Лига
20:56, 27 сеп 2017, Автор: , Преглеждания:20

Рома

Отборът на Рома постигна първа победа в група C на Шампионската лига, след като спечели с 2-1 при визитата си на Карабах. Срещата се игра на Олимпийския стадион в Баку.

„Вълците“ поведоха още в седмата минута. Защитата на домакините не изчисти добре топката при един корнер и Пелегрино прати кълбото към Манолас, койъо вкара с глава за 1-0.

В 15-ата Един Джеко получи пас от Ел Шаарауи, овладя на гърди и разстреля стража на домакините Ибрахим Сехич.

В 28-ата минута Ндлову открадна топката от Гоналон и веднага намери Педро Енрике в чиста позиция, а нападателят отбеляза за 1-2.

След успеха Рома има четири точки и временно излезе начело в класирането, Карабах е на дъното с нула.

В следващия кръг, на 18 октомври, „джалоросите“ гостуват на Челси, а Карабах е домакин на Атлетико.