Локо излезе от кризата с минимален успех

Публикувано в: Избрано, Локомотив Пловдив, Септември, Футбол България
19:27, 29 сеп 2017, Автор: , Преглеждания:22

Марчев

Отборът на Локомотив Пловдив прекъсна негативната си серия в Първа лига, след като се наложи с 1-0 при домакинството си на Септември в първия мач от 11-ия кръг.

Първото полувреме на двубоя като цяло бе доста скучно. Едва в 40-ата минута Марчев стреля от воле, но Георгиев изби топката. Последва добавка на Кики и нова чудесна намеса на вратаря на гостите, след което Кики имаше още един шанс, но от метър шутира в аут.

След почивката стражът на Септември Янко Георгиев се намеси страхотно при красив удар на Серджо, а топката рикошира в напречната греда.

В 56-ата минута врвтарят Георгиев изби лошо една центрирана от корнер топка и Марчев се пребори с Гади на голлинията, за да вкара за 1-0.

В 82-ата гостите останаха с човек по-малко, след като Васил Добрев получи втори жълт картон за нарушение срещу Аяри.

След тази победа Локомотив вече има 14 точки и се изкачи на седмо място, докато Септември е предпоследен със седем пункта.