Касъмпаша с класическа загуба, Попов с 90 минути

Публикувано в: Българи в чужбина, Турция, Футбол Свят
16:04, 30 сеп 2017, Автор: , Преглеждания:22

Страхил Попов

Отборът на Касъмпаша записа поражение с 0-3 при визитата си на Османлъспор в среща от седмия кръг на Суперлигата. Българският национал Страхил Попов изигра цял мач за гостите.

Домакините откриха резултата още в 16-ата минута чрез Муса, който стреля от дъгата на наказателното поле и след рикошет топката влетя в мрежата. В края на първата част Чикалеши удвои преднината на Османлъспор. В 59-ата Умар направи разликата класическа, след като прехвърли вратаря Рамазан.

След поражението отборът на Касъмпаша се намира на десето място с осем точки.

В другия ранен съботен двубой Сивасспор надигра звездната селекция на Анталияспор с 3-1 в дебюта на Леонардо като треньор на гостите.

Хеттрик за домакините през първото полувреме направи Хакан Арслан (6; 38; 42). В 57-ата Н’Динга получи директен червен картон и Сивас остана с човек по-малко. Само 180 секунди след това Йоан Джуру намали пасива на Анталия.