Юнайтед разгроми слабака Палас

18:58, 30 сеп 2017, Автор: , Преглеждания:22

Хуан Мата

Отборът на Манчестър Юнайтед очаквано надигра с 4-0 затъналия Кристъл Палас в среща от седмия кръг на Висшата лига.

Резултатът на „Олд Трафърд“ бе открит още в третата минута. Маркъс Рашфорд проби отляво и прекрасно намери Хуан Мата в наказателното поле. Испанецът с прецизен удар прати топката в мрежата в своя мач номер 200 в английския елит.

В 35-ата минута Ашли Йънг получи пас вляво и центрира в наказателното поле, където топката стигна до Маруан Фелаини на далечната греда и той отблизо прати топката в мрежата.

Четири минути след почивката Рашфорд стреля от фаул от левия фланг, а топката се удари във Фелаини и влетя в мрежата на Уейн Хенеси за трети път.

В 85-ата минута Мата изведе резервата Марсиал вляво, а французинът подаде успореден пас към Лукаку, който най-накрая също записа името си сред голмайсторите.

След този успех Юнайтед е начело в класирането с 19 точки, а Палас записа седма поредна загуба и твърдо заема последното 20-о място с нулев актив.

Борнемут – Лестър 0-0

Стоук – Саутхемптън 2-1

Уест Бромич – Уотфорд 2-2

Уест Хем – Суонси 1-0