Нюкасъл открадна точка от Ливърпул

Публикувано в: Англия, Футбол Свят
20:25, 1 окт 2017, Автор: , Преглеждания:21

Ливърпул

Отборът на Ливърпул завърши наравно 1-1 при визитата си на Нюласъл на „Сейнт Джеймсис Парк“ в последния двубой от седмия кръг на Висшата лига.

Филипе Коутиньо изведе гостите напред в 29-ата минута. Бразилецът се разписа със страхотен удар от далечно разстояние.

Тимът на Рафаел Бенитес изравни седем минути по-късно. Дълго подаване на Шелви изведе Хоселу сам срещу Миньоле. Испанецът се забави, но опитът на Матип да избие топката завърши с рикошет в крака на Хоселу и се озова в мрежата.

През второто полувреме Пуул владееше напълно инициативата, но играчите на Юрген Клоп така и не успяха да отбележат второ попадение.

След това реми „червените“ са седми в класирането с 12 точки, а „свраките“ са девети с 10.

По-рано днес Бърнли записа победа с 1-0 като гост на Евертън.

Единственото попадение на „Гудисън Парк“ реализира Джеф Хендрикс в средата на първото полувреме. Халфът получи топката от Стивън Уорд, финтира защитник и с много техничен удар намери мрежата зад Пикфорд.