Фалстарт за Ники Пенчев и СКРА

19:03, 8 окт 2017, Автор: , Преглеждания:38

СКРА

Отборът на СКРА Белхатов записа загуба в първия си мач за новия сезон в полската Плюс лига, след като падна с 1:3 (21:25, 25:23, 25:27, 20:25) гейма като гост на Ястженбски в среща от третия кръг.

Българският национал Николай Пенчев бе оставен резерва, но все пак влизаше в игра и в трите части за гостите. Ники се отчете с 3 точки при 46% ефективност в атака, 57% перфектно и 100% позитивно посрещане.

Най-резултатен за Белхатов стана Мариуш Влазли с 16 точки, а Бартош Беднож добави още 15.

За домакините кубинецът с германски паспорт Салвадор Идалго заби 23 точки. Диагоналът Мачей Музай завърши с 16.

В класирането СКРА е в долната част на таблицата с нула точки, след като отложи първите си два двубоя.

В следващия кръг Белхатов ще е домакин на Асеко. Мачът е на 14 октомври.