Лудогорец спечели на „Тича“ след виртуозен гол на Марселиньо

Публикувано в: Избрано, Лудогорец, Футбол България, Черно море
21:55, 14 окт 2017, Автор: , Преглеждания:139

Лудогорец

Отборът на Лудогорец запази лидерството си в Първа лига, след като се наложи с 1-0 при визитата си на Черно море на стадион „Тича“ във Варна в среща от 12-ия кръг.

Гостите откриха резултата още в седмата минута след страхотен изстрел от фаул на Марселиньо. В 34-ата Жоао Пауло отправи опасен удар, но този път Емил Михайлов успя да спаси.

В средата на второто полувреме Лукоки за малко да се разпише с мощен изстрел, но топката мина над напречната греда. Малко след това Михайлов спаси шут на Вандерсон.

В 79-ата минута Лукоки бе изведен сам срещу вратаря, но реши да подава към Кешеру. Хасани успя в последния момент да пресече паса с чудесен шпагат.

След този успех разградчани вече са с 30 точки и остават лидери в подреждането. Черно море се срина до осма позиция с 15 точки.