Черно море с втора поредна победа като гост

Публикувано в: Витоша, Избрано, Футбол България, Черно море
18:27, 27 окт 2017, Автор: , Преглеждания:16

Черно море

Отборът на Черно море записа втора поредна победа в Първа лига, след като спечели с 2-1 визитата си на аутсайдера Витоша в първия мач от 14-ия кръг.

Гоститв поведоха в 33-ата минута, след като Георги Илиев си размени пасове с Амаду Сукуна, след което качи топката на главата на Мариан Огнянов, който вкара за 1-0.

В добавеното време за първата част Даниел Пеев изпълни свободен удар от 30 метра. Последва центриране, при което няколко футболисти се разминаха с кълбото и то влетя в мрежата на Емил Михайлов – 1-1.

В 56-ата Отново Мариян Огнянов засича центриране, този път отдясно, пускайки топката фронтално по земя – 2:1 за Черно море.

В 87-ата минута „бистришките тигри“ бяха много близо до изравняването. Даниел Пеев подаде прекрасно към Китан Василев, който от десет метра уцели вратаря Михайлов.

След успеха Черно море има 21 точки и скочи до четвъртото място, Витоша е твърдо на дъното с два пункта.