Берое и Дунав с ново равенство

Публикувано в: Берое, Дунав, Избрано, Футбол България
18:02, 4 ное 2017, Автор: , Преглеждания:14

Берое

Отборите на Берое и Дунав завършиха наравно 1-1 в среща от 15-ия кръг на Първа лига.

Гостите, които за първи път бяха водени от новия си треньор Малин Орачев, можеха да поведат още в 11-ата минута. Божидар Васев отправи чудесен удар, но кълбото се удари в дясната греда на вратата на Душан Перниш.

Пет минути след почивката Матеус Леони центрира остро от левия фланг, защитниците на гостите се разминаха с топката и тя стигна до Мартин Камбуров, който от няколко метра вкара за 1-0.

В 59-ата русенци възстановиха равенството след гол на Мирослав Будинов. Нападателят отбеляза, след като преди това Бирсент Карагерен улучи и двете греди.

В 80-ата минута Леони отправи страховит удар към вратата на Дунав, но топката мина на половин метър от страничния стълб.

След равенството Берое е пети с 24 точки, а Дунав 13-и с 11 пункта.