Челси отказа УБА за едно полувреме

Публикувано в: Англия, Футбол Свят
19:56, 18 ное 2017, Автор: , Преглеждания:30

Челси

Отборът на Челси се изкачи на второ място във Висшата лига, след като надигра с 4-0 като гост Уест Бромич в двубой от 12-ия кръг.

Резултатът в срещата бе открит в 17-ата минута. Еден Азар проби през центъра и стреля от дъгата на пеналта, но Бен Фостър изби. Алваро Мората обаче бе на правилното място и направи добавка за 1-0.

Шест по-късно Мората се отличи с прекрасно докосване на кълбото, намирайки Азар. Белгиецът преодоля вратаря на домакините и вкара лесно за 2-0.

В 38-ата минута Сеск Фабрегас изпълни свободен удар от левия фланг и центрира към далечната греда, където бе Маркос Алонсо, който засече за 3-0.

В 62-ата минута Фабрегас намери Азар на дъгата на наказателното поле. Белгиецът финтира двама защитници и с елегантен изстрел вкара за 4-0.

След този успех Челси има 25 точки и се придвижи до второто място. УБА се намира точно над зоната на изпадащите с 10 пункта.