Челси разби 10 от Карабах

Публикувано в: Англия, Избрано, Футбол Свят, Шампионска Лига
21:59, 22 ное 2017, Автор: , Преглеждания:22

Челси

Отборът на Челси излезе начело в група C на Шампионската лига, след като постигна лесна победа с 4-0 при визитата си на азербайджанския Карабах.

Първата страхотна възможност за гол се откри пред домакините след добра атака в 13-ата минута. Топката стигна до Мичел в наказателното поле, но испанецът нацели напречната греда.

В средата на първата част Садиков събори Вилиан в пеналта и реферът му показа червен картон, давайки и дузпа на английския първенец. Азар бе безпощаден от бялата точка за 1-0.

В 37-ата минута Челси организира отлично нападение и Мората чукна много технично топката към Вилиан, който от 12 метра реализира за 2-0.

В 70-ата минута гостите получиха втора дузпа, отново след нарушение срещу Вилиан. Фабрегас се разписа от бялата точка, въпреки че се наложи да изпълнява наказателния удар на два пъти.

В 85-ата минута най-добрият на терена Вилиан ознаменува силния си двубой с втори гол след добър шут от дъгата на наказателното поле.

След победата Челси има 10 точки и поведе в класирането, Карабах е на дъното с два пункта.