Юнайтед се измъчи с новак, Тотнъм с нова издънка на „Уембли“

20:00, 25 ное 2017, Автор: , Преглеждания:28

Ашли Йънг

Отборът на Манчестър Юнайтед записа измъче успех с минималното 1-0 над новака Брайтън на „Олд Трафорд“ в среща от 13-ия кръг на Висшата лига.

Най-добрият шанс за „червените дяволи“ преди почивката бе едва в края на полувремето, но Лукаку и Погба не успяха да отбележат от близка дистанция.

В средата на втората част домакините успяха да поведат, след като Ашли Йънг стреля от 15 метра, топката рикошира в Дънк и стана неспасяема за вратаря Райън – 1-0.

В друг двубой Тотнъм направи домакинско реми 1-1 с Уест Бромич.

Гостите поведоха още в четвъртата минута, след като Джейк Ливърмор изведе Саломон Рондон, а нападателят се разписа с много техничен диагонален изстрел за 1-0.

В 74-ата минута Деле Али центрира от десния фланг и Хари Кейн от няколко метра засече за 1-1.

След тези мачове Юнайтед е втори с 29 точки, а Тотнъм четвърти с 24.

Кристъл Палас – Стоук 2-1

Нюкасъл – Уотфорд 0-3

Суонси – Борнемут 0-0