ЦСКА спечели на „Лаута“, феновете се сбиха

Публикувано в: Избрано, Локомотив Пловдив, Футбол България, ЦСКА
18:46, 26 ное 2017, Автор: , Преглеждания:40

ЦСКА

Отборът на ЦСКА записа трудна победа с 1-0 при визитата си на Локомотив Пловдив в дербито на 17-ия кръг на Първа лига.

Още в петата минута Кирил Десподов шутира добре от фаул, но Мори Диао внимаваше и изби топката. В 22-ата и Тиаго обстрелва вратата на смърфовете след изпълнение на пряк свободен удар, но изпрати топката над напречната греда.

В 36-ата минута „червените“ поведоха заслужено в резултата. Десподов отправи изстрел от 25 метра от фаул, а Диао се намеси много неадекватно, пускайки лек гол – 1-0.

В 41-ата се стигна до бой между агитките на двата отбора и това прекрати двубоя за около четвърт час. След подновяването не се случи нищо интересно. през първото полувреме.

Малко след почивката Раул Лое вкара второ попадение за ЦСКА, но голът бе отменен, вероятно заради игра с ръка на полузащитника на гостите.

След успеха ЦСКА е с 38 точки на второ място, докато Локо е девети с 20.