Лудогорец пречупи „тигрите“ с гол от засада

Публикувано в: Витоша, Избрано, Лудогорец, Футбол България
20:31, 27 ное 2017, Автор: , Преглеждания:151

Лудогорец

Отборът на Лудогорец продължава да е лидер в Първа лига, след като надигра слабака Витоша с 3-0 на „Лудогорец Арена“ в последната среща от 17-ия кръг.

Първото полувреме завърши без гол, но седем минути след почивката Клаудио Кешеру откри резултата. Мисиджам, който бе в засада, останала немаркинирана от страничния рефер, бе изведен от Дяков, но ударът му бе отразен от Иванов. Последва добавка на Кишада, която също доведе до спасяване на вратаря на гостите. Кешеру обаче бе точен при третия опит – 1-0.

В 63-ата минута Кутев бе изгонен с втори жълт картон и Витоша довърши мача с 10 човека. Секунди след това Мисиджан вкара с диагонален изстрел за 2-0.

В 68-ата Кампаняро реализира красив гол с изстрел от дъгата на пеналта, намерил долния ляв ъгъл на Иванов.

След успеха Лудогорец има 42 точки и дръпна с четири пред ЦСКА. Витоша е на дъното с 3.