ЦСКА на точка от Лудогорец след лесна победа

Публикувано в: Избрано, Лудогорец, Септември, Футбол България
20:24, 30 ное 2017, Автор: , Преглеждания:29

ЦСКА

Отборът на ЦСКА вече е само на точка зад лидера Лудогорец, след като надигра с 2-0 Септември в последния мач от 18-ия кръг на Първа лига, игран пред празните трибуни на „Българска армия“.

Домакините успяха да открият резултата в 26-ата минута. Галчев сбърка една топка пред наказателното поле, Малинов му я отне и навлезе в пеналта, където Елтон го събори и реферът даде дузпа. Тя бе реализирана от Фернандо Каранга за 1:0.

В 54-ата минута Кирил Десподов се възползва от третата си възможност в мача и останал сам срещу Янко Георгиев не сбърка от десетина метра – 2:0.

В 72-ата Каранга бе изведен очи в очи с Георгиев и успя технично да го прехвърли, топката се удари в напречната греда и тупна на голлинията, но до попадение не се стигна.

След успеха ЦСКА има 41 точки и е само на една зад лидера Лудогорец. Септември е десети с 20.