RSS Публикации | RSS Коментари | Facebook | Twitter |
Регистрация | Вход
Спортният глас на България

Вижте пълната програма за груповата фаза на Мондиал 2018

Публикувано в: Избрано, Мондиал 2018, Футбол Свят
20:26, 1 дек 2017, Автор: , Преглеждания:30

Мондиал 2018

След като бе изтеглен жребият за Мондиал 2018, вече е ясна и пълната програма за срещите от груповата фаза на най-очаквания футболен турнир на планетата.

Световните финали стартират на 14-и юни с двубой между домакина Русия и Саудитска Арабия.

Мачът на откриването ще се проведе на стадион „Лужники” и ще стартира в 17:00 часа наше време, а всички 64 мача ще бъдат излъчвани на живо по БНТ.

Финалът е на 15-и юли, също на „Лужники”.

Ето и пълната програма за срещите от групите на Световното в Русия:

Група „А“

14 юни Русия – Саудитска Арабия, Москва, стадион „Лужники“, 17:00 ч
15 юни Египет – Уругвай, Екатеринбург, 14 ч

19 юни Русия – Египет, Санкт Петербург, 20 ч
20 юни Уругвай – Саудитска Арабия, Ростов, 17 ч

25 юни Уругвай – Русия, Самара, 16 ч
Саудитска Арабия – Египет, Волгоград, 16 ч

Група „В“

15 юни Мароко – Иран, Санкт Петербург, 17 ч
Португалия – Испания, Сочи, 20 ч

20 юни Португалия – Мароко, Москва, Лужники, 14 ч
Иран – Испания, Казан, 20 ч

25 юни Иран – Португалия, Саранск, 20 ч
Испания – Мароко, Калининград, 20 ч

Група „С“

16 юни Франция – Австралия, Казан, 12 ч
Перу – Дания, Саранск, 18 ч

21 юни Франция – Перу, Екатеринбург, 14 ч
Дания – Австралия, Самара, 17 ч

26 юни Дания – Франция, Москва, Лужники, 16 ч
Австралия – Перу, Сочи, 16 ч

Група „D“

16 юни Аржентина – Исландия, Москва, Спартак, 15 ч
Хърватия – Нигерия, Калининград, 21 ч

21 юни Аржентина – Хърватия, Нижни Новгород, 20 ч
22 юни Нигерия – Исландия, Волгоград, 17 ч

26 юни Нигерия – Аржентина, Санкт Петербург, 20 ч
Исландия – Хърватия, Ростов, 20 ч

Група „Е“

17 юни Коста Рика – Сърбия, Самара, 14 ч
Бразилия – Швейцария, Ростов, 20 ч

22 юни Бразилия – Коста Рика, Санкт Петербург, 14 ч
Сърбия – Швейцаярия, Калининград, 20 ч

27 юни Сърбия – Бразилия, Москва, Спартак, 20 ч
Швейцария – Коста Рика, Нижни Новгород, 20 ч

Група „F“

17 юни Германия – Мексико, Москва, Лужники, 17 ч
18 юни Швеция – Република Корея, Нижни Новгород, 14 ч

23 юни Германия – Швеция, Сочи, 17 ч
Република Корея – Мексико, Ростов, 20 ч

27 юни Република Корея – Германия, Казан, 16 ч
Мексико – Швеция, Екатеринбург, 16 ч

Група „G“

18 юни Белгия – Панама, Сочи, 17 ч
Тунис – Англия, Волгоград, 20 ч

23 юни Белгия – Тунис, Москва, Спартак, 14 ч
24 юни Англия – Панама, Нижни Новгород, 14 ч

28 юни Англия – Белгия, Калининград, 20 ч
Панама – Тунис, Саранск, 20 ч

Група „Н“

19 юни Полша – Сенегал, Москва, Лужники, 14 ч
Колумбия – Япония, Саранск, 17 ч

24 юни Япония – Сенегал, Екатеринбург, 17 ч
Полша – Колумбия, Казан, 20 ч

28 юни Япония – Полша, Волгоград, 16 ч
Сенегал – Колумбия, Самара, 16 ч

Оставете коментар

Автор

Сезгин Басриев

Подобни публикации