Левски и Хебър бият като гости

23:27, 1 дек 2017, Автор: , Преглеждания:46

Левски

Отборът на Левски надигра с 3:1 (18:25, 25:19, 25:15, 25:23) гейма като гост Марек Юнион Ивкони в мач от десетия кръг на Суперлигата

Домакините започнаха по-добре срещата и без никакви проблеми поведоха в резултата. След това последва обрат за тима на Владимир Николов, който си тръгна с трите точки от Дупница.

Левски заема седма позиция във временното класиране с 14 точки (5 победи и 5 загуби), а Марек е осми с 4 победи, 6 загуби и 12 точки.

В друга среща от днес Хебър надигра с 3:0 (26:24, 25:18, 25:17) гейма Черно море в зала „Христо Борисов“ във Варна.

Минчо Минчев наниза 16 точки (2 аса, 3 блока) за гостите, а Мартин Симеонов добави 11 (2 аса). За домакините Стефан Иванов се разписа с 20 точки (3 аса).

Хебър е на пета позиция в подреждането с актив от 6 победи, 4 загуби и 18 точки, а Черно море заема девето място с 4 успеха, 6 пораженя и 12 точки.

В следващия кръг Левски гостува на Арда в Кърджали, а Марек приема Черно море (Варна) в Дупница, докато Хебър е домакин на Пирин (Разлог) в Пазарджик.