ПСЖ с първа загуба за сезона

Публикувано в: Франция, Футбол Свят
21:30, 2 дек 2017, Автор: , Преглеждания:23

Страсбург

Отборът на Пари Сен Жермен допусна първа загуба от началото на сезона във всички турнири, след като падна с 1-2 при гостуването си на Страсбург в мач от 16-ия кръг на Лига 1.

Резултатът бе открит от домакините в 13-ата минута. При едно центриране от фаул на Димитри Ленар, Нуно Да Коста се измъкна зад защитата и с глава вкара за 1-0.

Малко преди почивката ПСЖ изравни. Рабио нахлу в наказателното поле и центрира прострелно към Мбапе, който засече топката в мрежата.

В 65-ата минута Баокен бе изпуснат отдясно в наказателното поле и с диагонален удар донесе сензационната победа на Страсбург.

Играчите на Унай Емери остават с 41 точки след това поражение, но имат десет преднина на върха. Страсбург вече е с 18 точки на 14-о място.