Черно море и Ботев с нулево реми под дъжда във Варна

Публикувано в: Ботев Пловдив, Футбол България, Черно море
18:00, 2 дек 2017, Автор: , Преглеждания:8

Черно море - Ботев

Отборите на Черно море и Ботев Пловдив завършиха наравно 0-0 в среща от 19-ия кръг на Първа лига, играна на стадион „Тича“ във Варна.

Най-добрата възможност за гол през първата част в самия и край. Центриране на Кузма намери капитана на варненци Георги Илиев, който стреля с глава. Ударът му обаче се отби в дясната греда на вратата на пловдивчани.

В 57-ата минута Фернандо Виана получи отлична топка от Дуде Н’Донгала, но от чиста позиция бразилецът пропусна да се разпише. В 66-ата Н’Донгала стреля опасно, но Михайлов отрази удара му.

В 73-ата минта Антон Огнянов бе близо до гола след хубав шут по земя, но Чворович с решителна намеса изби в корнер. След ъгловия удар Балтанов спъна Хасани в наказателното поле, но дузпа не бе отсъдена.

След равенството Ботев е пети в класирането с 29 точки, а Черно море е седми с 25.