Реал вкара пет на Севиля за едно полувреме

Публикувано в: Избрано, Испания, Футбол Свят
20:08, 9 дек 2017, Автор: , Преглеждания:12

Роналдо

Отборът на Реал Мадрид прегази Севиля с 5-0 на „Сантяго Бернабеу“ в среща от 15-ия кръг на Примера дивисион.

„Белият балет“ поведе още в третата минута след гол на Начо. Защитникът наказа грешка на Муриел при центриране от корнер, вкарвайки от няколко метра.

В средата на първото полувреме Марко Асенсио подаде отличен извеждащ пас към Кристиано Роналдо, който реализира технично за 2-0.

В 31-ата минута Реал получи дузпа след игра с ръка на бранител на Севиля. Роналдо бе точен от бялата точка за 3-0.

В 38-ата Тони Кроос доведе нещата до 4-0, след като се разписа от десетина метра след подаване на Лукас Васкес.

Малко преди почивката Бензема намери вдясно младока Ашраф Хакими, който не пропусна да отбележи за 5-0.

След тази победа Реал вече е с 31 точки и се изкачи на трето място. Севиля е пети с 29.