Победи за Ники Николов и Пламен Константинов в Русия

19:24, 10 дек 2017, Автор: , Преглеждания:24

Белогорие

Отборът на Белогорие постигна драматична победа в руската Суперлига, след като се наложи като гост на Югра-Самотлор с 3:2 (19-25, 25-22, 24-26, 25-15, 15-6) гейма в двубой от 14-и кръг.

Центърът Николай Николов изигра пореден много добър мач за тима от Белгород и се отчете с 11 точки (2 блокади). Най-резултатен бе Константин Бакун с 22.

За отбора от Нижневартовск Сергей Пирайнен завърши с 16 точки.

Белогорие е на втората позиция в класирането с 37 точки (13 победи, 1 загуба). Следващият двубой на Николов и съотборниците му е срещу Динамо-ЛО на 24 декември (неделя).

Воденият от Пламен Константинов тим на Локомотив Новосибирск записа нова победа, след като надигра Динамо ЛО с 3-0 (25-20; 25-19; 27-25) гейма.

След този успех Локо има 28 точки (9-5) и се намира на четвърта позиция в подреждането.