Милан със срамно поражение във Верона

Публикувано в: Избрано, Италия, Футбол Свят
15:33, 17 дек 2017, Автор: , Преглеждания:68

Беса

Отборът на Милан записа пореден слаб мач през този сезон, след като падна с 0-2 като гост на слабака Верона в двубой от 17-ия кръг на Серия А.

Домакините откриха резултата в средата на първото полувреме, след като Антонио Карачоло се разписа с мощен удар с глава след центриране от корнер на Ромуло.

През втората част резервите Мойс Кийн и Даниел Беса направиха за срам „росонерите“. В 55-ата минута Беса подаде отлично към Кийн, който от няколко метра вкара за 2-0.

В 77-ата Беса бе намерен отлично от Ромуло и с елегантен изстрел оформи крайното 3-0.

След това поражение Милан, който е съперник на Лудогорец в Лига Европа, остава седми с 24 точки. Верона вече има 13 пункта и напусна зоната на изпадащите.