ЦСКА отпадна от CEV Cup след нова загуба от Белогорие

Публикувано в: Волейбол, Избрано
20:07, 19 дек 2017, Автор: , Преглеждания:45

ЦСКА

Отборът на ЦСКА загуби гостуването си на Белогорие (Белгород) с 0:3 (15:25, 23:25, 10:25) гейма в среща реванш от 1/16-финалите на CEV Cup.

Първият мач в София също бе спечелен с 3-0 от руския гранд, който продължава в следващия етап от надпреварата.

Домакините спечелиха категорично първия гейм. Във втория „армейците“ се държаха много близо до съперника, докато в третия успяха да направят само 10 точки.

Най-резултатен в срещата бе Дмитрий Мусерский с 15 точки (1 ас, 1 блокада), Максим Жигалов добави 11 (1 блокада). Българският национал Николай Николов игра в първите два гейма за домакините и наниза седем точки.

За ЦСКА Иван Крачев (1 блокада) и Ивайло Стефанов завършиха с по 6 точки.

В събота, 23 декември, ЦСКА ще изиграе последния си мач за годината. „Червените“ приемат Добруджа 07 от 18:00 часа в среща от 13-и кръг на Суперлигата.